Pris av noe i forhold til kg pris

Her kan du stille spørsmål om oppgaver i matematikk på ungdomsskole og barneskole nivå. Alle som føler at de kan bidra er velkommen til å svare.

Moderators: Vektormannen, espen180, Aleks855, Solar Plexsus, Gustav, Nebuchadnezzar, Janhaa

Post Reply
Frazy

Har glemt hvordan man løser sånne typer oppgaver og har tentamen i morgen.

Kim kjøper 1,693 kg skinkestek til 89,90 kr per kg.
Frazy

Bare glem det, fant det ut.
Aleks855
Rasch
Rasch
Posts: 6873
Joined: 19/03-2011 15:19
Location: Trondheim
Contact:

Bare til info, så har du ikke postet en oppgave. Bare en setning.
Image
Post Reply