Page 1 of 1

Pliiiis svar!

Posted: 04/05-2019 17:26
by viceri
jeg prøver å øve på tentamen som vi har på torsdag, men skjønner ikke hvordan jeg skal gjøre denne oppgaven. :?

1 kg bananer koster 25,60 kr hva koster 1,314 kg bananer da?


Vis med utregning :mrgreen: Kan noen svare FORT. Har ikke tid til øve mer enn i dag!

Re: Pliiiis svar!

Posted: 04/05-2019 17:32
by Aleks855
$25.60 \cdot 1.314$