hjelp til øvningsoppgave
Lagt inn: 27/08-2007 15:24
oppgaven lyder som følgende.
Per skal lage gresk salat og vurderer om han skal kjøpe rødløk i bunter til kr 24,90 eller i løs vekt til 29,90 kr/kg. han finner at bunten veier 0,6 kg.
Sammenlikn prisene.
Jeggreier ikke for alt i verden og finne ut av dette. Trenger hjelp av noen smartinger her
takker på forhånd.
Per skal lage gresk salat og vurderer om han skal kjøpe rødløk i bunter til kr 24,90 eller i løs vekt til 29,90 kr/kg. han finner at bunten veier 0,6 kg.
Sammenlikn prisene.
Jeggreier ikke for alt i verden og finne ut av dette. Trenger hjelp av noen smartinger her

takker på forhånd.