Læreren din har reglene, spør han/hun.
Vi får iaf lov til å printe og lime inn?
andy care
Matteeksamen 2005!
Moderatorer: Vektormannen, espen180, Aleks855, Solar Plexsus, Gustav, Nebuchadnezzar, Janhaa
Me fekk beskjed om at hvis me va i tvil, så va d bare å gjørr så me helst ville, og så konne lereren ta med regelboken til rektor i morgen. Han e overhodet, og kan godkjenne. Har han gjort det, er det ingen som kan si noe...
Men utskrift sa de va greit... Ska få bogå godkjent i mårå då...
Men utskrift sa de va greit... Ska få bogå godkjent i mårå då...
Hos oss så kan man skrive hvilke som helst regler. Men man må skrive de for hånd, men tegninger, konstruksjoner osv. kan man kopiere og lime inn i din regelboka/elevboka.
fuck deg sjøl...
du kan jo drømma...
Men alt står jo på disse sidene... D e bare å printa ud...



du kan jo drømma...
Men alt står jo på disse sidene... D e bare å printa ud...
God ide, hadde ikke læreren vår vært en knallhard "skoleveteran" som skjelner en bløff på en nautisk mils avstandOyvind skrev:Bare si at du ringte til utdanningsdepartementet, og de sa at det var lov.
Flett inn noen vanskelige, juridiske uttrykk, samt noen punchliner fra
matematikken, så skal du se at han blir stille.
?:/
EY... skrev:ey jeg har regnet ut 1908 oppgavene.. tenkte bare at jeg skulle være så snill og dele svaret med dere..
1. totalt: 72,52 kr <-- kvitteringa liksom
2. kr.pr.hl 8,84 <- fyren som tjene no
3. 5kr og 78 øre. / 5,78kr for pr.liter mjølk..
jeg er ikke sikker om det er riktig.. se om dere også får det samme svaret.
du har bare regna ut 3B.. ta 3A og;)
De som står i tekstheftet.. Med overskriften "Eksamensoppgave fra 1908"????? skrev:hvilke oppgaver er det folk regner på?
ops.36,1728literAnonymous skrev:EY... skrev:ey jeg har regnet ut 1908 oppgavene.. tenkte bare at jeg skulle være så snill og dele svaret med dere..
1. totalt: 72,52 kr <-- kvitteringa liksom
2. kr.pr.hl 8,84 <- fyren som tjene no
3. 5kr og 78 øre. / 5,78kr for pr.liter mjølk..
jeg er ikke sikker om det er riktig.. se om dere også får det samme svaret.
du har bare regna ut 3B.. ta 3A og;)
Nei jeg fikk ca. 73 hvis du runder av grovt.Oyvind skrev:mariamaria skrev:Oyvind skrev:"hvor lang tid etter unionsoppløsningen gikk den første mannen på månen?" feks (JA, den er enkel, men de kan stort sett ikke gjøres vanskeligere)
Noen andre enn meg som fant ut at de varene kostet ca 73.80 til sammen?
Hvilken formel brukte du da?Anonymous skrev:ops.36,1728literAnonymous skrev:EY... skrev:ey jeg har regnet ut 1908 oppgavene.. tenkte bare at jeg skulle være så snill og dele svaret med dere..
1. totalt: 72,52 kr <-- kvitteringa liksom
2. kr.pr.hl 8,84 <- fyren som tjene no
3. 5kr og 78 øre. / 5,78kr for pr.liter mjølk..
jeg er ikke sikker om det er riktig.. se om dere også får det samme svaret.
du har bare regna ut 3B.. ta 3A og;)