I oppg. C) er svare 0,95 kr
Hilsen Zlash
Søket gav 4 treff
- 30/12-2004 22:35
- Forum: Ungdomsskolen og grunnskolen
- Emne: Vanskelig oppg.
- Svar: 6
- Visninger: 4172
- 29/12-2004 12:26
- Forum: Ungdomsskolen og grunnskolen
- Emne: Super vanskelig matte oppg.
- Svar: 1
- Visninger: 3501
Super vanskelig matte oppg.
O boy 18,95 600g gir 6 liter, 29 glass 1 liter Melk: 8,46 A) Hvor mange gram O boy går med til ett glass sjokolademelk? Fasit svar: 20,7 gram B) Hvor mange desiliter tar et glass skjokolademelk? Fasit svar: 2,1 dl C) Hvor mye koster et glass skjokolademelk når du regner med prisen på melka? Fasit sv...
- 29/12-2004 11:59
- Forum: Ungdomsskolen og grunnskolen
- Emne: Vanskelig oppg.
- Svar: 6
- Visninger: 4172
Du har forstått feil
Svaret på hver oppgave står vedsidna av. Det er fasitsvar. Oppg. A) er riktig besvart mens oppg. B) er også riktig mens. oppg. C) er feil besvart der skal svaret bli 0,90 kr.
Hvis du klarer den oppg. hadde det vært fint så fort som mulig.
Hilsen Zlash.
Hvis du klarer den oppg. hadde det vært fint så fort som mulig.
Hilsen Zlash.
- 28/12-2004 22:52
- Forum: Ungdomsskolen og grunnskolen
- Emne: Vanskelig oppg.
- Svar: 6
- Visninger: 4172
Vanskelig oppg.
Dette er en umulig oppg som jg har fått. trenger hjelp med en gang VÆR SÅ SNILL? O boy 1 liter melk 8,46kr 18.95 kr 600g gir 6 liter, 29 glass. A)Hvor mange gram Oboy går med på et glass skjokolademelk? Svar:20,7 gram B) Hvor mange desiliter tar ett glass skjokolademelk? Svaret må bli 2,1dl C) Hvor ...